Chceš mať krásne brucho, svieže vlasy a krásne nechty? – Riešenie je v kokosovom oleji. Vyskúšaj ho a neoľutuješ.

Je dobre známe, že materské mlieko má vysoké hladiny kyseliny laurovej, ale kokosový olej ho obsahuje aj v takmer vysokých množstvách. Kyselina laurová odstraňuje nebezpečné patogény, ako napríklad baktérie, vírusy a huby.

Kokosový olej má tiež triglyceridy so stredným reťazcom (MCT), ktoré sa spracúvajú iným spôsobom ako iné krátke a dlhé reťazce nenasýtených tukov. Absorpcia týchto tukov sa mení na energiu.

Kokosový olej je považovaný za jeden z najzdravších upevňovacích prvkov, ktorý sa skladá z 90% ponorených nenasýtených tukov, dcérskych spoločností nenasýtených tukov, polyfenolov, vitamínu E, K a minerálov.

Kokosový olej zvyšuje metabolizmus. Je určený piť pohár vody v zmesi s lyžicou kokosového oleja skoro ráno, čím sa vypúšťajú akékoľvek parazity z tela. Kokosový olej skvapalňuje a taví tuky okolo žalúdočnej zóny. Rovnako znižuje hlad, urýchľuje tráviaci systém a reguluje hladinu glukózy. Vo veci fyzickej dokonalosti môže tento olej zvýšiť tuhosť nechtov a posilňovať vlasy.

Regenerátor vlasov

V prípade, že máte suché vlasy a je potrebné zlepšiť ich stav, nemali by ste nič viac než namočiť s kokosovým olejom a nechajte ho posobiť menej ako hodinu predtým, než si umyte, ako obvykle.

Rovné vlasy

Spravujte elektrifikované vlasy, ktoré využívajú túto liečbu. Naneste malé množstvo kokosového oleja na vlasy jemným trením. Rozotierajte olej z koreňov na špičky. Budete ženou s  rovnými vlasmi s nebeskou iskrou.

Starostlivosť o nechty

Vŕtajte na kúsky kokosového oleja na nechtoch, čím zlepšíte pohodu nechtov a vaša liečba nechtov bude naďalej viac ako bežná.

You Might Also Like