Cesnak je úžasný v boji proti brušnému tuku. Potlačte vďaka nemu svoju chuť do jedla a schudnite tak nechcené kilogramy už za pár dní.

Cesnak je úžasný v boji proti hmotnosti. Je známy ako dobrý potláčač chuti do jedla. Svojím silným vôňou stimuluje centrum sýtosti v mozgu a znižuje hlad.

Aby sme boli presní, zvyšovaním citlivosti na leptín v mozgu to znižuje chuť do jedla. Mastné bunky produkujú tento hormón na reguláciu chuti do jedla.

Cesnak motivuje tvorbu norepinefrínu, stimulujúceho neurotransmitera, ktorý zvyšuje metabolizmus.

Niektorí lekári v nemocnici Tel Heshomer v Izraeli riadili štúdiu založenú na tomto probléme. Rozdelili krysy do dvoch skupín.

Potkany v prvej skupine dostali alicín a potkany v druhej skupine nedostali. Potom boli všetky krysy kŕmené potravinami s vysokým obsahom cukru. Potkany v prvej skupine mali nízky krvný tlak a hladinu inzulínu a tiež získali menej váhy ako druhá skupina potkanov.

Použite cesnak na roztavenie brušného tuku

Zloženie:

  • 1 citrón, šťavnatý
  • 3 cesnakové hlavičky
  • 1 šálka vody

Príprava:

Vyšťavte citrón a miešajte so šálkou vody. Dajte cesnakové kebabky a potom vypite citrónovú vodu. Opakujte to každé ráno na prázdny žalúdok. Uvidíte výsledky za pár týždňov.

You Might Also Like