Ako stratiť tuk okolo žalúdka v noci? Presne tak, ako účinkuje recept „Tuková bomba“

Každý, kto neustále hľadá rýchle riešenie zdravotných problémov, najmä pre chudnutie sú ženy s nadmernou hmotnosťou a majú problémy, keď sa pripravujú na dôležitú príležitosť, začne ich trápiť ich vzhľad. Našťastie máme recept, ktorý rýchlo spaľuje tuky – cez noc „tekuté bomby“, zamerané na chudnutie.

Tento úžasný nápoj je vynikajúci, zdravý a skvelým riešením pre spaľovanie tvrdohlavého brušneho tuk.

Prísady

2 lyžice jablčného octu

Šálka ​​grapefruitového džúsu

1 lyžičku medu

Príprava

Zmiešajte všetky ingrediencie dohromady v mixéri, až dostanete hladkú zmes, pred akýmkoľvek jedlom zmes vypiť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, pite denne pred obedom a večerou. Za jeden týždeň bude vaša veľkosť pásu menšia asi o centimeter!

Nápoj funguje lepšie ako akýkoľvek populárny tip na chudnutie. Bude eliminovať tuk a vodu okolo pása a zlepší mozgové funkcie, zrak, pamäť a sluch rovnako.

Tu je iný nápoj, ktorý môže znížiť obvod pása:

Prísady

Plátky melónu

1 uhorka

1 citrón

1 hruška

Pol lyžice práškového zázvoru

Príprava

Vymačkať citrón do mixéra, pridáme ostatné prísady a miešajte, kým nedosiahnete požadovanej konzistencie. Nalejte koktail do pohára a užite si tento silný brušný tuk-horák.

Zdravotné prínosy zložiek

Citrón je bohatý na vitamín C, ktorý môže zvýšiť rýchlosť absorpcie a zvýšiť metabolizmus.

Melón je populárny na chudnutie, objavuje sa v takmer každom smoothie na spaľovanie tukov. To môže tiež byť konzumované, aby sa zabránilo chutí na sladké a môže posilniť imunitný systém.

Hrušky sú bohaté na vlákninu, ktorá má zásadný význam pre spaľovanie tuku okolo brucha.

Uhorka je ďalší prírodný zázrak pre spaľovanie brušného tuku a bude tiež zabrániť zadržiavaniu vody v tele.

Toto úžasné spaľovanie tukov vám pomôže schudnúť rýchlo a zostať štíhlejšími. Pite po dobu jedného týždňa a budete vidieť výsledky.

You Might Also Like