Ak hľadáte prísnu diétu, ktorá prináša vynikajúce výsledky, potom budete milovať túto stravu. Tu je recept na 3 dňovú diétu.

Ak hľadáte prísnu diétu, ktorá prináša vynikajúce výsledky, potom budete milovať vojenskú stravu. Samozrejme, aby ste cítili prínosy a videli výsledky, musíte sa držať pokynov.

Stojí za zmienku, že existujú určité výnimky. Napríklad ľudia môžu nahradiť mäso šošovkou alebo jednu zeleninu namiesto druhej.

Citrónová šťava, korenie, horčica, voda, čierna káva, čaj, nekalorické sladidlá sú potraviny a nápoje, ktoré sú povolené vo vojenskej strave. Celý proces trvá len tri dni. V týchto dňoch budú praktici eliminovať tuk, regenerovať sa a získať optimálnu rýchlosť metabolizmu. Ak chcete túto dávku znova vykonať, musíte si prestať štyri dni.

Deň prvý

Vezmite si na raňajky polovicu grapefruitu, plátok toasty, šálku čaju alebo kávy a dve polievkové lyžice arašidového masla. Keď príde na obed, mali by ste si zobrať polovicu tuniaka, jednu šálku čaju alebo kávy a jeden plátok toasty. Vaša večera by mala pozostávať z troch uncí mäsa v kombinácii s jednou šálkou zelenej fazule, polom banánom, šálkou zmrzliny a jedným jablkom.

Druhý deň

Váš deň by mal začať s jedným vajcom, polom banánom  a jedným plátkom toastu. Na obed si vezmite jedno varené vajce, jednu šálku tvarohu a päť sušienok. Večera by mala obsahovať dve horúce psy, pol šálky mrkvy, jednu šálku brokolice, polovicu banánu (môžete si vybrať iné ovocie) a pol pohára vanilkovej zmrzliny.

Tretí deň

Tretí deň raňajky musia obsahovať jeden kus kvalitného syru čedaru, päť krekrov a jedného jablka. Potom si na obed vezmite jedno varené alebo varené vajce a kúsok toastov. Nakoniec si na večeru vezmite jednu šálku tuniaka, pol banánu a jednu šálku vanilkovej zmrzliny.

Okrem toho, aby ste cítili pozitívne výsledky, musíte sa venovať fyzickej aktivite. Cvičenia, ktoré by ste mali vykonávať, by mali byť primerané celkovej úrovni vašej aktivity. Napríklad tí, ktorí majú nadváhu, by mali jednoducho chodiť po okolí. Na druhej strane, tí, ktorí sú relatívne aktívni a vhodní, by mali vykonávať rôzne cvičenia. Chôdza, beh, skákanie lana, plávanie a práce na bežiacom páse sú niektoré z možností, ktoré si môžu vybrať.

Majte na pamäti, že ak máte nejaké zdravotné ťažkosti, predtým než začnete túto diétu praktizovať, mali by ste sa poradiť s návštevou svojho lekára a požiadať o radu

You Might Also Like