Aj Vy už chcete konečne schudnúť a vyzerať perfektne ale nie je čas na cvičenie? Táto diéta trvá 7 dní a sľubuje 7 kg menej.

Uhorková diéta

je 1 týždeň diéta založená na konzumácii uhorky v každodennej strave. Táto lahodná zelená zelenina môže byť použitá pre wellness procedúry, niektoré domáce kozmetické ošetrenie a tvárové masky kvôli jej priaznivému účinku na pokožku.

Uhorka na chudnutie

Výhody

Uhorka je dobré pre vaše telo, pretože čistí váš organizmus, stimuluje metabolizmus a čistí črevá a tráviaci trakt. Táto zelenina odoberá prebytočnú vodu a odporúča sa pre tých, ktorí chcú vykonávať úplnú detoxifikáciu, najmä ak denná strava obsahuje silné, konzervované a slané jedlá. Niektorí ľudia dokonca používajú uhorky na čistenie pleti pokožky alebo akné.

Táto strava trvá 10 dní a všetko, čo musíte urobiť, je začať používať určité potraviny v každodennej strave. S touto stravou môžete stratiť 7 kg. Vzhľadom k tomu, diéta je založená na uhorku môžete jesť jeden kedykoľvek budete cítiť hladný

Diétny plán na deň:

1.Breakfast:

-2 tvrdé varené vajcia

-1 plátkový uhorkový šalát

2.Desiata:

-5 sliviek alebo 1 veľké jablko alebo 1 broskyňa (menej ako 200 g)

3.Obed:

-1 kus opečeného pšeničného chleba s miskou okurkového šalátu

Zloženie pre uhorky so šalátom: 400 gr uhorky, 200 ml kysaného mlieka alebo jogurtu podľa vášho výberu, soľ a čerstvá cibuľa

Príprava: Odlúpnite a nakrájajte uhorky na malé kúsky. Pridajte soľ a dobre premiešajte, kým sa soľ úplne nerozpustí. Pridajte kyslé mlieko alebo jogurt a jemne ho premiešajte. Pridajte cibuľu a podajte ju.

4Olovrant:

-Čerstvý koktail

Zloženie pre uhorkový koktail: 1 uhorka, 1 jablko a ruka praného špenátu

Príprava: Vezmite všetky ingrediencie do mixéra a pridajte nejaký čerstvý zázvor – dobre premiešajte. Keď to urobíte, vložte do pohára a pijte ho, kým je čerstvý, pretože ak ho opustíte, neskôr stratí svoje liečivé vlastnosti.

Výživa uhorky: Obsahuje vitamíny a minerály bohaté na vlákninu, horčík, železo, vápnik a vitamíny C, E a B, čo je dôvod, prečo je to pre vás a vaše telo perfektné.

5.Večera:

– Ovocie podľa vášho výberu (300 g)

You Might Also Like