6 cvikov na posilnenie a vytvarovanie Vašich paží! Uvidíte zmeny, ktoré Vás potešia! Je to jednoduché!

Či už je to zrovna deň, keď cvičíte ruky, alebo deň, kedy cvičíte celé telo, tieto cviky zamerané na ruky sú rýchlym cvičením , ktoré môžete pridať do svojho tréningu. Už čoskoro sa budú opäť nosiť tielka , takže poďme začať!

Toto cvičenie vám vyrysuje a krásne spevní vaše paže. Skúste tieto cviky a uvidíte zmeny, ktoré vás potešia.

Kľučky
– 10 opakovaní

Udržujte svoje ruky pod ramenami, takže ste v širokej pozícii so zameraním svojej energie na prsia.

Modifikácia pre klik. Položte kolená na podložku, aby sa preniesla časť tlaku z hornej časti tela. Uistite sa, že váš stred tela je silný a dolná časť chrbta nie je prepadnutá.

Ramenné twist v rovnováhe
– 15 opakovaní s činkami

Postavte sa na pravú nohu, aby ste zároveň s ramenami precvičili aj brucho. Začnite s rukami dlaňami smerom k ramenám, ohnite lakte a otočte ruky, zatiaľ čo je vystrite, skončíte s dlaňami otočenými von. Nezabudnite, stoj na jednej nohe zapojí do cvičenia stred tela a maximálne ho precvičia.

Bočné zdvih v rovnováhe
– 12 opakovaní s činkami

Postavte sa na ľavú nohu s rukami po stranách, zdvihnite ho do pozície písmená T. Ruky by nemali prevýšiť ramená. Udržujte lakte rovno a spustite ruky dole, potom je opäť zdvihnite do východiskovej pozície.

Opačné rozpaženia
– 15 opakovaní s činkami

Roztiahnite ruky do strán a vypnite hrudník, sústreďte sa na malé prehnutie v oblasti bedier. Kolená udržujte ľahko ohnutá po celú dobu pre správnu podporu.

Bicepsové príťahy proti múru
– 10 – 15 opakovaní s činkami

Oprite sa rovným chrbtom o stenu, čo zabráni akémukoľvek švihu pri tomto cviku, čo ho robí obtiažnejším. Udržujte po celú dobu ohnutá kolená a váhu držte na pätách.

Tricepsové zníženie
– 20 opakovaní

Udržujte váhu na pätách a prsty na rukách by mali smerovať vpred k vášmu pozadia. Vaša lakte vystrelí vzad, akonáhle je ohnete. Nezabudnite udržiavať pevný stred tela po celú dobu.

You Might Also Like