5 vecí, s ktorými by ste mali prestať, ak chcete byť zdraví.

1) Negatívne myslenie

Neobviňujte sa, okamžite to zastavte, pretože ste dostatočne silní a schopní.

Začnite s komplimenty, pre všetko, čo ste urobili, a Odbremeňte svoj život o akúkoľvek negatívnu diskusiu o sebe. Kritizovať a ponižovať sa bude pre vás oveľa ťažšie, keď dosiahnete svoje zdravých cieľov.

2) Váženie sa

Ak ste posadnutí svojou váhou, aj malá zmena hmotnosti môže okamžite zabiť Vašu motiváciu.

Musíte vedieť, že číslo na váhe neodráža tvrdú prácu, ktorú ste urobili, a tieto čísla vás úplne nedefinujú. Dôležitý je Váš pocit.

3) Cvičenie, ktoré nenávidíte

Ochota urobiť aspoň niečo má veľký vplyv na požadované výsledky, ktoré ale budú lepšie, ak Vás cvičenie bude baviť. Takže sa nepúšťajte do cvičenia, ktoré nenávidíte.

Ak sa vám nepáči beh, existujú alternatívy, takže môžete robiť mnoho iných druhov cvičení, napr. Kardio, pokiaľ nenávidíte skupinové lekcie, skúste barre alebo jogu. Ak všetko, čo ste vyskúšali, nefungovalo, skúste nové štúdio alebo nového inštruktora.

Najdôležitejšie je pokračovať, kým nenájdete niečo, čo Vám bude vyhovovať, ale nikdy nepristupujte k cvičenie, ktoré sa vám nepáči.

4) Cvičenie pre ,, opravu „, alebo zmenu časti tela

Cvičenie vám dáva pocit, že sa cítite dobre, pretože sa cítite posilnenie a dostávate veľa endorfínov, ktoré vám pomôžu sa cítiť dobre vo vašom tele.

Cvičenie zlepší vaše zdravie, zvýši vašu energiu alebo zmení vašu náladu k lepšiemu.

5) Nedokážete vystáť kel (alebo iné jedlo)

Ak sa vám nepáči nejaké potraviny, nenúťte sa do nich! Mnohí ľudia nemajú radi kel, dokonca aj keď vedia o prínosoch pre zdravie!

You Might Also Like