5 vecí, ktoré sa začnú diať s vašim telom, ak úplne odstránite cukor z vášho jedálnička!

  1. Vaša energia sa zlepší

Takmer všetci majú sklon jesť nezdravé potraviny a nápoje, známe ako energetické nápoje a nápoje s kofeínom, keď sa cítia unavení. Čo by sme mali vedieť, je, že bez cukru, sa dá zvýšiť hladina energie prirodzene. To znamená, že cukor je marenia schopnosť nášho tela zachovať zásoby energie na najvyššej úrovni.

  1. Vaša váha sa stabilizuje

Čím viac budete konzumovať cukor tým viac závislý stanete. Mali by ste vedieť, že väčšina cukru je v high-tuk a high-carb potravin´ách, ktoré sú spracovávané, alebo aspoň obsahujú veľké množstvo nezdravých látok. Plody v surovom stave sú výnimkou.

  1. Vaše čreva a hrubé črevo bude pracovať efektívnejšie

Najlepšie jedlo pre čreva je to, ktoré je plné vlákniny a minimálneho množstva nečistých potravín. Akonáhle sa cukor z vášho tela vylúči, vaše črevá obnovia svoje schopnosti spracovávať prijímanej potravy. Vaša návšteva v kúpeľni bude častejšie, čo je dobrá vec. Budete normalizovať funkciu celého tela.

  1. Budete prestať chcieť jesť cukor

Akonáhle je z vašej stravy odstránite cukor, zabudnete naň  veľmi skoro a túžby po cukre sa zastavia. Zistíte, že plody chutia lepšie a ak sa pokúsite jesť koláče alebo sladkosti, budete prekvapení, ako silné a príliš sladké sú tieto potraviny.

  1. Vaša pleť bude vyzerať zdravšie

Možno ste premýšľali, prečo sa akné vyskytuje a nezmizne bez ohľadu na používanie krémov a masti. Hlavným dôvodom pre akné je cukor, ktorý poškodzuje kožu zvnútra. Mnoho ľudí tvrdí, že ich koža má oveľa lepší vzhľad po odstránení cukru zo svojho jedálnička.

 

You Might Also Like