5 vecí, ktoré by ste mali vedieť tuku na tvári.

Pribral si pár kíl a všetky išli na tvár? Tie by nemali byť ťažko odstrániteľné, pretože existujú spôsoby, ako stratiť tuk na krku a tvári. Stačí byť v súlade s ukazovateľmi uvedenými nižšie.

  1. Poriadna hydratácia

Uistite sa, že ste pijete správne množstvo vody každý deň, čo je cca 8 pohárov denne. Nedostatočná konzumácia vody spôsobuje nadúvanie v rukách, tvári, členkového kĺbu, rovnako ako nôh. Lekári tiež povedali, že nadmerná konzumácia sladkostí, soli, rovnako ako alkohol je spojený s viac tukom na tvári.

  1. Potravinová intolerancia

Potravinová intolerancia sú reakcie, ako je syndróm dráždivého čreva a úroveň lepku citlivosti, pretože by mohlo dôjsť k  nadúvaniu. Plynatosť je známkou toho, že niečo nie je v poriadku s postupom tráviacim.

  1. Zdravý životný štýl

Zdravý a vyvážený spôsob života azdravá strava môžu pomôcť znížiť tuk. Jedným z najdôležitejších faktorov je znížiť soli vo vašej strave, pretože to vedie k nadúvaniu. Jesť stravi bohatú na zeleninu a ovocie, pretože tie sú bohaté na vitamíny, majú vysoký obsah vody, rovnako ako nutričné ​​vlákniny. Vaše telo využíva vlákno pre trávenie a pomáha zbaviť sa hladiny cholesterolu, rovnako ako vody z tela

4.Cvičenie

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je natiahnuť krk tým, že zvýšite svoju hlavu z hornej časti tela a natiahnete hlavu tak ďaleko, ako je to možné. Natiahnuť hlavu dozadu tak ďaleko, ako je to možné, zatiaľ hľadíte na strop, udržiavajte vaše ústa ľahko pootvorené, potom naozaj cítiť svaly na krku. Dajte si hlavu späť do svojej pravidelnej polohy a opakujte po 10 sekundách. Môžete robiť cvičenie najmenej 10 krát denne.

You Might Also Like