5 Jednoduchých, ale veľmi efektívnych cvičení, ktoré môžete praktizovať kdekoľvek chcete a tým pádom môžete posilňovať telo vždy keď budete mať čas.

Radšej nemôžeme hovoriť o tom, ako ťažké je niekedy cvičenie. Kvôli nášmu zdraviu robíme cvičenia a pocit je veľmi dobrý po cvičení.

Ale často nám chýba vôľa a silu. Najmä ak budeme musieť ísť niekde do praxe, je to ešte tvrdšie. Na to potrebujeme aj čas. A preto sú cvičenia oneskorené a oneskorené.

Výhody týchto cvičení vás budú milovať. Takto si môžete kedykoľvek precvičiť, v každom šatníku: sú príliš jednoduché a nevyžadujú si ďalšie vybavenie.

Vynikajúcou príležitosťou je prestávka na obed v práci. Je to fantázia pre mnoho žien.

Jedná sa o 5 jednoduchých, ale veľmi efektívnych cvičení:

1. Sumo

Uvoľnite ramená a postavte sa rovno. Potom môžete ľahko urobiť polovicu-squat pozíciu, odolávajúcej ruky na kolenách. Zostaňte v tejto polohe po dobu 15 sekúnd. Asi desaťkrát bude stačiť.

2. Budha

Dajte dlaň dohromady a urobte plytké drepy. Potom môžete cítiť napätie v ramenách a chrbte. Cvičenie zlepšuje rovnú pozíciu. Tiež musíte ovládať polohu chrbta a uistite sa, že nehádžete hlavou nadol. Môžete to zopakovať desaťkrát.

3. Kôň

Crouch a umiestnite nohy tak široký, ako môžete, tiež roztiahnite a roztiahnite ruky. Potom sa môžete vrátiť na pôvodnú pozíciu. Opakujte to desaťkrát.

 

4. Balet

Správnym miestom pre toto cvičenie je zadná časť stoličky, ktorá sa dokonale hodí. Pozícia z predchádzajúceho cvičenia je pre to skvelé. Teraz, držte sa na stoličke a narovnávajte svoje telo, tiež hodte nohy na jednu stranu. Svaly vnútorných stehien budú fungovať a mali by ste to cítiť. Ak budete tieto veľmi jednoduché pohyby často robiť, tieto zóny nebudú viac problémom.

5. Drôt

Nakloňte sa na stoličku a narovnáte svoje telo. Potom sa postavte na prsty. Na túto pozíciu stačí minúta.

Ak nie ste leniví, tieto jednoduché cvičenia rýchlo transformujú vašu postavu.

Tieto cvičenia boli vykonané pre ženy, ktoré nemajú dostatok času na športovanie a vždy sa ponáhľajú.

Môžete sa priblížiť k kráse a zdraviu na každom mieste pomocou týchto veľmi jednoduchých cvičení. Stojí za to vyskúšať!

You Might Also Like