4 rychlé cviky na zbavenie sa tuku v podpaží.

Tukové hrče na chrbte a okolo podprsenky skresľujú telo každej ženy. Práve nosenie podprsenky tento problém ešte viac zvýrazňuje a preto sa ho veľa žien snaží vyriešiť rôznymi diétami. Tento problém sa môže prejaviť aj v plavkách a preto je s prichádzajúcim letom potrebné začať pracovať na zlepšení.

Dnes vám predstavíme veľmi efektívny spôsob, ktorý vám pomôže vyriešiť túto záležitosť prostredníctvom 4 rýchlych a krátkych cvičení. Nasledujúce cvičenie možno vykonávať doma s využitím vašej váhy, gumového pásku, elastického pásku, alebo pohybom rúk.

1) Krúženie

Ohnite sa vpred (90 stupňov) nohy majte na šírku ramien od seba a chyťte si do rúk činky. Začnite krúžiť rukami smerom vzad. Pre najlepšie a najrýchlejšie výsledky vykonávajte 3 sety po 10 opakovaniach.

2) Krížové priťahovania

Mierne ohnite kolená kvôli stabilite, stojte tak, že nohy postavíte na šírku ramien a potom sa ohnite dopredu v páse, takže vaša hlava smeruje nadol, nie viac ako 90 stupňov. Držte činku v každej ruke, ktorá sa ohne v lakti, zatiaľ čo dlane smerujú k sebe. Zdvihnite ruky trochu nižšie ako sú vaše ramená. Prevádzajte 3 sety po 10 opakovaniach.

3) Stlačenie a dotyk

Z pokojovej polohy po stranách tela zdvihnite ruky nad hlavu. Ak máte ručné závažia, môžete ich použiť. Dlane smerujúce vpred, zatiaľ čo stojíte s roztiahnutými ramenami a nohami na šírku bokov. Zdvihnite ruky k úrovni ramien súčasne a potom nad hlavu. Nakoniec vráťte ruky do pôvodnej polohy. Prevádzajte 3 sety po 10 opakovaniach.

4) Pobozkanie lakťov

Dlane smerujú nahor a roztiahnite ruky na oboch stranách v úrovni ramien. Vytvorte 90 ° uhol hore ohnutím každej paže v lakti. Otočte ruky, zatiaľ čo sú stále ohnuté na prednú stranu, kde priblížite predlaktia k sebe. Vráťte ruky do pôvodnej polohy. Prevádzajte 3 sety po 10 opakovaniach.

Prestaňte s myšlienkami o tom, ako nepohodlné a škaredé ste, a začnite praktizovať tieto mimoriadne účinné cviky. Potrebujete konzistenciu, odhodlanie a disciplínu pre toto cvičenie, pretože neexistujú magické techniky, ktoré by spálili nahromadené tukového tkaniva.

You Might Also Like