4 druhy výkonných nápojov, ktoré rozpustia váš tuk okolo žalúdka okamžite! Vyskúšajte.

Prvá vec, ktorú by ste si mali pamätať, je, že žiadny nápoj určite nepomôže eliminovať brušný tuk, bez toho aby ste začali cvičiť.

Konkrétne flash-chutné nápoje určite pomôžu dostať dobre vyzerajúce telo. Tieto nápoje budú tiež podporovať trávenie.

Vyberte si svoje obľúbené a aby bolo vo vašej domácnosti. Uistite sa, že je potrebné dôsledne využívať všetky prírodné produkty, ktoré nie sú načítané s nadbytkom cukru a prísad.

  1. ochutená voda

Piť veľa vody, je dôležité, ak chcete zachovať vaše zdravie na optimálnej úrovni. Nezáleží na tom, či sa budete riadiť špeciálnym diétnym plánom alebo nie, konzumovať dostatočné množstvo vody, je vždy veľmi dôležité.

Pomáha pri trávení a tiež absorpcie jedla. Voda navyše zmierňuje odstránenie odpadu z vášho čreva a rovnako  vás nasýti na dlhšiu dobu.

  1. mätový čaj

Mäta stimuluje absorpciu oleja a to upokojuje tráviaci trakt. Mäta má silné močopudné výsledky, zvyšuje rýchlosť metabolizmu, rovnako ako znižuje hlad.

Okrem toho, mäta udržuje zubné zdravie a to vďaka svojim vonnými olejom, ktoré osviežia dych. To je dôvod, prečo výrobcovia neustále pridávajú mätu do ich prirodzených zubných pást.

  1. Ananásové smoothie 

Bromelain nájdený v ananáse je enzým,ktorý  iste pomôže vám rýchlo vstrebať bielkoviny. Navyše môže  zvýšiť vaše jedlo nižšie nadúvanie. Pridajte ľanové semienko olej v smoothie mix zvýšiť jeho účinnosť.

  1. zelený čaj

Väčšina polyfenolov v zelenom čaji sú katechíny. Ak ste nevedeli, tie pomáhajú pri ničení telesného tuku. Neustále konzumujte zelený čaj pred cvičením a to najmä pred aeróbnym cvičenie. Tým sa zvýši chudnutie. Vymeňte aspoň šálku kávy, šálkou zeleného čaju, aby sa minimalizoval cholesterol a tiež nebezpečenstvo vzniku rakoviny. Okrem toho je zelený čaj  vynikajúci pre diabetikov, znižuje stres a tiež chráni zuby pred vírusovou infekciou.

You Might Also Like