10 druhov potravín, ktoré spália viac kalórií, než vlastne obsahujú. Zistite, ktoré potraviny Vám vykúzlia krásnu postavu.

Nie každý vie, ktoré z týchto 10 potravín, spaľujú viac kalórií,ako vlastne obsahujú.

Väčšina z týchto potravín poskytujú ďalšie dôležité živiny a minerály, okrem spaľovania kalórií, ktorá z nich robí dobrý doplnok k akejkoľvek zdravej výžive.

Grapefruit

Táto nízkokalorická strava môže byť užitočná, ak preskočite cukor. Pol grapefruit obsahuje 36 kalórií, a grapefruit znamená používať že veľa kalórií počas trávenia.

Šalát

Šalát je dobrá náhrada za chleba v strave, má vlákninu, ktorá pomáha efektívnejšie vášmu tráviacemu systému. Jesť šalát je dobré jedlo s vysokým obsahom vody rovnako.

Zeler

Zeler vás naplní vodou a pomôže vám získať pocit sýtosti, keď budete jesť. Používajte ho ako malé občerstvenie a to môže pomôcť pri chudnutí, pretože to vyžaduje viac kalórií, jesť zeler než zeler obsahuje.

Uhorky

Uhorky sú ďalšiou skvelou voľbou pre desiatu. Môžu byť konzumované na plátky, ktoré vám pomôžu cítiť, že by ste jedli zemiakové lupienky, s oveľa menším podielom soli a kalórií. Sú tiež dobre s pikantnou omáčkou a zároveň poskytuje živiny, ktoré vaše telo potrebuje, aby správne fungovalo.

Červený melón

Melón môže byť dobrou voľbou pre dezert, skôr než sušienky alebo cukríky. Toto jedlo má  veľa vody, sladkú chuť a vitamíny.

Cuketa

Cukety môžu byť konzumované v rôznych receptoch, takže jej univerzálnosť je lákavá. Môže byť vyprážaná, ktorá berie niektoré zo zdravotných výhod. Jesť surové, je veľmi užitočné pre chudnutie. Počas trávenia, vaše telo využíva väčšinu zistených v porcie cukety 15 kalórií.

Karfiol

Karfiol je plný vlákniny a vitamínov. Dá sa jesť surový alebo varený a to môže byť tiež dobrou náhradou za určitých vysoko kalorických zložiek.

Korenie

Zvýšiť váš metabolizmus. Sú skvelou voľbou pre koreniace jedlo a môžu pomôcť pracovať pri chudnutí.

Marhule

Marhule poskytujú základné živiny a tiež majú sladkú chuť, takže ich môžete použiť ako náhradu za dezerty a spáliť kalórie.

Jablká

Jablká sú skvelou náhradou za sladké nezdravé jedlo, keď máte chuť. Majú málo kalórií, ktoré sú ľahko stráviteľné.

Tieto potraviny môžu byť ľahko nahradené za nezdravú stravu a pomáhajú dosiahnuť pokrok smerom k chudnutiu. Väčšina z týchto potravín majú dobrú chuť samy o sebe, alebo môžu byť chutné s prídavkom niečoho, čo nebude pridávať k počtu kalórií. Jedzte tieto potraviny na občerstvenie a dezerty a budete vidieť čísla na váhe, ktoré ste vidieť chceli.

You Might Also Like